Oči jsou při mezilidském kontaktu prvním a často také jedním z nejdůležitějších faktorů, kterým upoutáme druhou osobu. Postupem času však okolí očí stárne a vznikají vrásky, nevzhledné tukové váčky, svěšují se víčka. V poslední době se čím dál, tím více lidí rozhoduje nenechat na svém očním okolí známky času a podstupují plastické operace víček i jiné estetické zákroky na okolí očí. Výsledek je celkově omlazený vzhled.

Na naši klinice tyto zákroky provádí zkušení oční mikrochirurgové, kteří perfektně znají poměrně složité svalové okolí očí. Proto jejich zkušené zákroky nijak neovlivní vaše vidění.

Plastická operace očních víček rychle, snadno a s perfektním efektem

Plastickou operaci víček horních i dolních děláme v našem Hradeckém očním sanatoriu ambulantně. Zákrok je prováděn v místním znecitlivění, popř. v kombinaci místního znecitlivění a podání celkových sedativ. Operační zákrok víček trvá dle rozsahu výkonu cca 40-60 minut. Pacient při zákroku leží a obličej je zakryt rouškou. Po operaci se na operační ránu přikládá kompresivní obvaz. Pak pacient odchází domů, kde pokračuje v ledování. Po operačním výkonu bývají na víčkách otoky a krevní podlitiny, které ale postupně ustupují. Pacientovi je doporučen klidový režim a přikládání studených obkladů. Stehy se odstraňují 7-10 dní po operaci.

Nabízíme i operaci moderní metodou PLEXR. Toto unikátní zařízení se využívá pro neablativní plastickou chirurgii. V určitých případech může nahradit tradiční zákrok estetické chirurgie se stejným, nebo velmi podobným výsledkem.

Pro odborné konzultace i léčbu očních vad můžete vedle estetické úpravy očí využít i naši oční ambulanci

Plastická operace očních víček

Využijte příznivé ceny operace očních víček

Cena operace horních víček je 10.000,- Kč.

Cena operace dolních víček je 12.000,- Kč.

 

Chcete-li pomoci šetrným způsobem, napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti